Ekonomi

Healthy Extracts 2023’ün 4. çeyreğinde %15 gelir artışı bildirdi

LAS VEGAS – Bitki bazlı nutrasötiklerin geliştiricisi ve dağıtıcısı olan Healthy Extracts Inc. (OTCQB:HYEX), 2023’ün dördüncü çeyreği için net gelirinde bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %15’lik bir ön artış bildirdi. Şirketin bu çeyrekteki gelirinin, 2023’ün üçüncü çeyreğine kıyasla %9’luk bir artışla 669.000 $ civarında olması bekleniyor.

Şirketin bu çeyrekteki brüt kar marjının %70’i aşması ve hisse senedine dayalı tazminat ve faiz giderleri hariç tutulduğunda pozitif işletme nakit akışına katkıda bulunması bekleniyor. Tüm yıl boyunca, Healthy Extracts’ın gelirinin bir önceki yıla göre %10’luk bir artış göstererek 2,5 milyon dolarlık rekor bir seviyeye ulaşması öngörülüyor.

Son çeyrekte Healthy Extracts, cilt canlılığını ve genel sağlığı desteklemeyi amaçlayan yeni bir ürün olan LONGEVITY Anti-AgingTM’i piyasaya sürdü. Bu ekleme, şirketin kalp sağlığı ve yaşlanma karşıtı çözümlere odaklanan portföyünü geliştiriyor.

Healthy Extracts’ın başkanı Duke Pitts mali sonuçlarla ilgili olarak, “Güçlü bir çeyrek ve rekor bir yıl geçirdik” diyerek şirketin çift haneli büyümesini ve ürün teklifleri, müşteri abonelikleri ve dağıtım kanallarındaki genişlemeyi vurguladı.

Healthy Extracts ayrıca 2024’ün ilk çeyreği için 675.000 ila 725.000 $ arasında net gelir öngörerek hazırlanıyor; bu da bir önceki yılın ilk çeyreğine göre %10 ila %18’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

Ayrıca şirket, WHITNEY JOHNSTM NUTRITION’ın GUT HEALTH ve COLLAGEN için hazır jel paketlerini 2024’ün ortalarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayrıca, ikinci çeyrekte yemeklerden kaynaklanan şeker etkisini azaltmak için tasarlanan BergaMet MYNUS şeker engelleyicinin lansmanı yapılacak.

Healthy Extracts Inc. aralarında Citrus Bergamot SuperFruitTM içeren tek Kuzey Amerika kalp sağlığı takviyesinin de bulunduğu bir dizi nutrasötik ürünü satın alması ve pazarlamasıyla tanınmaktadır. Şirket ayrıca Ultimate Brain NutrientsTM (UBN) formülasyonları aracılığıyla çeşitli satış ve fikri mülkiyet lisanslama fırsatlarına sahiptir.

Bu makalede yer alan bilgiler Healthy Extracts Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

mahmudiyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu