Yaşam

Gecenin Sonunda 24. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Gecenin Sonunda Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin TMC Film ve Alim Yapım ortak imzasını taşıyan Sonu Gece dizisi 24. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Başrollerini Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı Gecenin Sonunda dizisi Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanıyor. Macide ve Kazım’ın yaşadıkları büyük bir merakla takip ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gecenin Sonunda ise son bölüm tek kesit tam izleme ekranı…

Gecenin Sonunda son bölümde; Kazım’ın gerçek yüzünü annesinden öğrenen Macide ne yapacağı konusunda kararsız kalmıştır.

Macide, evlendiği ve bebek beklediği kocasının gerçekte ne olduğunu öğrenince resmen yıkılır.

Şimdi düşünecek sadece iki şey var. Birincisi Nermin’i çocuğuna kavuşturmak, diğeri ise Kazım’dan ayrılmaktır.

Ancak bunun için önce Kazım’ı etkisiz hale getirmesi gerekir. Nazlı ile birlikte Kazım’ı hapse atmak için bir plan yaparlar.

Gecenin Sonunda Ne Oldu?

Şermin, Macide’yi korumak için silahı Kazım’a çekerken yanlışlıkla Cihangir’i vurdu. Cihangir’in hayati tehlikesi ağır bakımda atlatılmaya çalışılırken, Şermin tutuklanarak cezaevine gönderildi. Macide büyük bir şok yaşarken Kazım’dan hamile olduğunu öğrendi. Ancak öte yandan Nermin’in doğum yapması ve Kazım’ın Nermin’e karşı tavrı, Macide’nin Kazım’dan giderek daha fazla korkmasına ve soğumasına neden olur. Tüm bu karmaşa içinde Macide, Kazım’a hamile olduğunu söyleyecek mi ve ileride Nermin’e benzemeye cesaret edebilecek midir? Yoksa kendisini Nur Ailesi’nin kuyusundan mı kurtaracaktır?

Gecenin Sonunda 24. Bölüm İzle Ekranı

GECE SONUNDA SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu