Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Gençlik Kollarıyla buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sinan Özhüsrev ve yeni Yürütme Konseyi Üyeleri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sinan Özhüsrev, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın her zaman gençlere değer verdiğini ve onların yanında olduğunu belirterek, “Gençlere verdiğiniz destekten dolayı Allah sizden razı olsun. Geçtiğimiz günlerde üniversite öğrencilerine ücretsiz ulaşım hizmeti sundunuz. Bizim için gerçekten anlamlı ve değerliydi.” “Biz istemeden gençleri düşünen bir Belediye Başkanımız var. Üstelik sosyal donatı anlamında şehrin birçok yerindeki yıkıma rağmen birçok hizmet devam ediyor. Bu hizmetler Yüzüncü Yıl Parkı, Gençlik Kampı gibi, Kütüphaneler bizim için çok anlamlı. Allah sizden razı olsun. Gençlere anlamlı bir hizmettir Rabbim.” “Emeklerinizin boşa gitmesine izin vermeyin” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaret sırasında gençlere tavsiyelerde bulunarak, konuşmasında şunları söyledi: “Malatya’da çok güzel ve bilinçli bir gençlik kolları oluşturdunuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu görevlerde azim göstereceksiniz. Tutum ve davranışlarınızda adilsiniz.” “Adil ve adil olursanız yarın ana kademelerde görev yaparsınız. İnşallah gelecekte de ana düzeyde ülkemize, yerel yönetimlere ve TBMM’ye hizmet edersiniz” dedi. -MALATYA

salipazari-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu