Haber

Ankara Valisi Vasip Şahin Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Ankara Valisi Vasip Şahin Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Şahin mesajında ​​bayramların, mutlu gün ve gecelerin, manevi duyguların milli birlik ve beraberliğin zirveye ulaştığı müstesna zamanlar olduğunu belirtti.

Ramazan ayının akıllara hoşluk, ruhlara tazelik getirerek sosyal hayata huzur getirdiğini, gönülleri zenginleştirdiğini ve insan iradesini eğittiğini kaydeden Şahin, bayramla tanışmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremler nedeniyle bu günlerin hüzünlü geçtiğini belirten Şahin, şunları söyledi:

“Rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi olan Ramazan-ı Şerif’in şifasına her zamankinden daha fazla muhtacız. Bu toprakların insanları olarak her türlü sevinç ve kederde gönülleri birleştiren bayramlardan istifade etmeli, ruhlarda ve kalplerde yaraları sarsın, güzelliklere ve hoşluklara yönelmeli, bayramın mesajını yaymalı, ihtiyaç sahibi tüm kardeşlerimize ulaşmalı, yaralarını sevgi ve şefkatle sarmalıyız.

Ramazan Bayramı’nın milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diler, Ankaralı hemşehrilerimizin bayramını tebrik ederim. Ülke ve millet olarak nice bayramlara huzur ve esenlik içinde ulaşmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

haber-ibradi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu